Seria Delfin DC
Inverter

Perfekcja w klimatyzacji!

 

Całkowita kontrola
powietrza w Twoim domu.

Skyworth zadba o najwyższy poziom jakości powietrza w Twoim domu. Oprócz filtrów o dużej gęstości, seria Delfin  zawiera w standardzie generator jonów Cold Plasma. Jest to zaawansowane urządzenie wykorzystujące wysokie  napięcie do jonizacji cząsteczek powietrza, co całkowicie eliminuje nieprzyjemne zapachy i bakterie. Skutecznym rozwiązaniem zapewniającym czystość powietrza jest również moduł IFD (Intense Field Dielectric),  który usuwa z powietrza cząstki pyłu.

I-Feel

Technologia monitorowania temperatury I-Feel jest jedną z podstawowych funkcji serii Delfin. Zamiast monitorowania temperatury w miejscu instalacji (zazwyczaj wysoko na ścianie), klimatyzator może nadzorować ją w miejscu, w którym przebywa użytkownik posiadający pilot zdalnego sterowania.  W ten sposób użytkownik może cieszyć się doskonałymi warunkami temperaturowymi, gdziekolwiek się znajduje.

Wentylator bezstopniowy

Skyworth wprowadza do jednostki wewnętrznej klimatyzatora unikalny na skalę światową patent- wentylator bezstopniowy, który jest zawarty  w standardowej wersji serii Delfin. Dzięki unikalnej logice sterowania, wentylator DC Inverter dostosowuje  prędkość w 99 różnych krokach (1-100%), co skutkuje płynną regulacją prędkości obrotowej wentylatora.

SterowanieWi – Fi.

Grupa Skyworth, jest znana z niezrównanego doświadczenia w dziedzinie multimediów i technologii, z naciskiem na zdalne sterowanie urządzeniami. Seria Delfin oferuje opcję Wi-Fi jako dodatkową możliwość sterowania  urządzeniem dosłownie z dowolnego miejsca na świecie za pomocą połączenia internetowego.

Niezawodna eksploatacja

Japońskie sprężarki oferują nie zawodne chłodzenie i ogrzewanie w najtrudniejszych warunkach. Technologia wykonania i jakość komponentów elektronicznych pozwala na bardzo szeroki zakres pracy, zarówno w zakresie chłodzenia jak i  ogrzewania. Klimatyzatory serii Delfin zapewniają niezawodne ogrzewanie nawet przy  temperaturach otoczenia poniżej -20°C.