Grupa Skyworth

Firma Skyworth została założona w 1988 roku i szybko przekształciła się w dużą grupę biznesową. Jej zakłady znajdują się w Shenzhen High Tech Industrial Park, w chińskiej Dolinie Krzemowej. Skyworth obecnie zatrudnia ponad 37.000 osób na całym świecie. Podstawową działalnością firmy jest rozwój najnowocześniejszych technologii,  takich jak projektory i urządzenia multimedialne, dekodery cyfrowe, systemy bezpieczeństwa, komunikacja sieciowa,  telefony komórkowe, oświetlenie LED, itp. Ponadto Skyworth prowadzi również działalność w serii produktów takich  jak lodówki i pralki, a dopiero niedawno firma Skyworth rozszerzyła zakres swojej działalności o badania i rozwój produktów klimatyzacyjnych. Dzięki znacznemu wzrostowi od ponad 20 lat, Skyworth stał się jedną z 10 największych firm produkujących telewizory kolorowe na świecie i jest jedną z wiodących firm produkujących wyświetlacze, zajmując 14. miejsce wśród 100 największych firm z branży elektronicznej w Chinach. W 2013 roku obroty firmy wyniosły 5,2 mld dolarów, a w następnym roku firma stworzyła Skyworth Air Conditioning Technology Co.

Rygorystyczna kontrola
jakości na wszystkich
etapach produkcji.

Weryfikacja sprawności EER jest o 4% bardziej rygorystyczna niż standardowa metodyka obowiązująca w branży, wszystkie części maszyny  podlegają serii testów dotyczących wydajności, poziomu hałasu, wibracji,  naprężeń, wartości granicznych temperatury, możliwych nieszczelności i  godzin nieprzerwanej pracy w różnych warunkach. Proces ten trwa 90 dni i  ma na celu wyprodukowanie jak najmniej awaryjnych urządzeń. Kontrole te  są niezwykle szczegółowe. Podczas ich trwania żaluzje urządzenia mechanicznie poruszają się więcej niż 120 000 razy. W rezultacie produkt końcowy jest przetestowany w 100%, szczególnie pod kątem nieszczelności  lub innych możliwych defektów.

Surowce dobierane są
według najwyższych
standardów.

Wysokojakościowe rury miedziane stosowane w urządzeniach, wykonane  w technologii U-Groove, produkowane są przez zautomatyzowane  urządzenia spawalnicze. Elementy elektroniczne są montowane w warunkach izolacji elektrostatycznej, a niebieska hydrofilowa warstwa aluminium zapewnia długotrwałą żywotności wysoką higienę zarówno w jednostkach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Doskonała jakość
pakowania.

W zakładach Skyworth przeprowadzane są ciągłe kontrole poziomu drgańi wibracji podczas przenoszenia urządzeń. Urządzenia są pakowane zgodnie z najwyższymi standardami przy użyciu 5-warstwowych kartonów o gramaturze 300 g, które następnie poddawane są testom na upadek, a także na oddziaływanie wibracji. Bezpieczny transport jest również poprzedzony testami wysoko- i niskotemperaturowymi. Gwarantuje to  bardzo niski poziom uszkodzeń urządzeń przy transporcie.